Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Zaregistrujte se a získejte 2% slevu na veškeré zboží!

SOKRATES Teak olej 0,75l

Sokrates Teakový olej modifikovaný rostlinný olej rozpuštěný v přírodním rozpouštědle. Vynikající prostředek k čistění a ošetřování zahradního nábytku a jiných výrobků z teakového dřeva, akátu, meranti nebo podobných dřev. Použití: Teakový olej SOKRATES: je vynikající prostředek k čistění a ošetř...
Katalogové číslo: 1807570013
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: 20 v ext. skladě

Sleva 41%
 Po registraci: 232 Kč

237 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek

Sokrates Teakový olej
modifikovaný rostlinný olej rozpuštěný v přírodním rozpouštědle.
Vynikající prostředek k čistění a ošetřování zahradního nábytku a jiných výrobků z teakového dřeva, akátu, meranti nebo podobných dřev.

Použití:
Teakový olej SOKRATES:
je vynikající prostředek k čistění a ošetřování zahradního nábytku a jiných výrobků z teakového dřeva, akátu, meranti, nebo podobných dřev. Teakový olej oživuje povrch dřeva, odstraňuje lehké šedivění a nečistoty. Obnovuje barvu a strukturu dřeva. Odolává působení vody a povětrnostním vlivům. Má příjemnou vůni a snadno se používá.

Teakový olej Sokrates pochází od holandského výrobce přírodních napouštěcích olejů značky CLOU.
Bezbarvý teakový olej s ochranou před UV-zářením je určený na zahradní nábytek nebo terasy z tvrdého dřeva. Také k péči, čištění a obnovování zahradního nábytku z teaku a jiných tvrdých dřevin. Teakový olej je výborně vhodný k impregnaci, ošetřování a oživení povrchu teakového dřeva jak ve vnějším prostředí, tak ve vnitřním prostředí, stejně tak je vhodný i pro jiné druhy dřeva. Je ideální k péči o teak, modřín, eukalyptus, balau, mahagon, akát, meranti. Povrch dřeva získá hedvábný lesk a odolnost proti vodě a špíně a zvýrazní se přitom kresba i vlastní barva dřeva.


Doporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace